SBR3U60P1Q-13 Diodes
  • More about SBR3U60P1Q-13 Diodes
    SBR3U60P1Q-13 Diodes
    SBR3U60P1Q-13 is manufactured by Diodes and is categorized in the Zener Single Diodes category. SBR3U60P1Q-13 is described as DIODE SBR 60V 3A POWERDI123. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Linx Tech
  • Description
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    View
  • Manufacturer Name
    Linx Tech
  • Description
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    View
    Harwin
    HOLDER BATT COIN 12.5X2.5MM SMD
    Memory Protection Devices
    SPRING CONTACT HEAVY DUTY AA
    Memory Protection Devices
    BATTERY CONTACT AA SIZE
    BATTERY CLIP
    Keystone Electronics
    BATT SNAP ON A/AA CONTACTS
    Keystone Electronics
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM