SBR3150SB-13 Diodes
  • Available: 7,823
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about SBR3150SB-13 Diodes
    SBR3150SB-13 Diodes
    SBR3150SB-13 is manufactured by Diodes and is categorized in the Zener Single Diodes category. SBR3150SB-13 is described as DIODE SCHOTTKY 150V 3A SMB. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 4 X 6 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    View
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE