SBR1U200P1-7 Diodes
  • Available: 50,602
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about SBR1U200P1-7 Diodes
    SBR1U200P1-7 Diodes
    SBR1U200P1-7 is manufactured by Diodes and is categorized in the Zener Single Diodes category. SBR1U200P1-7 is described as DIODE SBR 200V 1A POWERDI123. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM