SBR1A40SA-13 Diodes
  • Available: 19,335
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about SBR1A40SA-13 Diodes
    SBR1A40SA-13 Diodes
    SBR1A40SA-13 is manufactured by Diodes and is categorized in the Zener Single Diodes category. SBR1A40SA-13 is described as DIODE SBR 40V 1A SMA. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Description
    RR HORIZ RL 84HP HVY DRCT MNT
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    NUT SQUARE T-STRUT 4-40 25/PKG
    View
    Schroff
    PCB METAL BRACKET
    Wakefield-vette
    EMC GASKET O-RING (1070036-B0)
    Wakefield-vette
    RAIL 84HP CENTER 9MM 2XMOUNT
    SCREW BL ISO7049-ST3 5X9 5-C-Z
    Vector
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS
    HORIZONTAL RAIL FRONT 84HP
    CENTER SCREW M2 5X11 KZ 100PCS
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    3U 175MM SIDE PLATE