SBR1A30T5-7 Diodes
  • Part Number: SBR1A30T5-7
  • Manufacturer Name: Diodes
  • Description: DIODE SPR BARRIER 30V 1A SOD523
  • Category: Zener Single Diodes
  • Status:
  • More about SBR1A30T5-7 Diodes
    SBR1A30T5-7 Diodes
    SBR1A30T5-7 is manufactured by Diodes and is categorized in the Zener Single Diodes category. SBR1A30T5-7 is described as DIODE SPR BARRIER 30V 1A SOD523. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC HOUSING COVER
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT
    View
    Hammond
    PANEL REPLACMNT 1593K/J/P/Q/T/X
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1577
    Bud Industries
    PANEL METAL 14.25X10.43X.06" NBX
    HOUSING LOWER DIN RAIL
    PANEL ALUM 10.02X6.87X0.06"
    Cinch Connectivity
    MODICE ME ENCL STD NO BREATHER
    16POS ELECTRONIC HOUSING KIT
    PANEL PLASTIC 10.51X6.69X.13"
    Bopla Enclosures
    BATTERY COMPARTMENT 1(9V)OR2(AA)