SBR12U45LH1-13R Diodes
  • Part Number: SBR12U45LH1-13R
  • Manufacturer Name: Diodes
  • Description: DIODE SB RECT 45V 12A POWERDI5
  • Category: Zener Single Diodes
  • Status:
  • More about SBR12U45LH1-13R Diodes
    SBR12U45LH1-13R Diodes
    SBR12U45LH1-13R is manufactured by Diodes and is categorized in the Zener Single Diodes category. SBR12U45LH1-13R is described as DIODE SB RECT 45V 12A POWERDI5. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Diodes
    ---> Zener Single Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  Zener Single Diodes
    Diodes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    T-STRUT 16.85"X1.0" ALUMINUM
    View
    Schroff
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP HEAVY
    Schroff
    RR HORIZ RL 84HP HVY INDRCT MNT
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP LT
    REAR HORIZ RL 84HP LT INDRCT MNT
    TEST SOCKET 2MM SHORT
    PMC MEZZANINE BOARD SPACER
    T-STRUT 20.85"X1" FOR CARD RACK
    TEST SOCKET 2MM DOUBLE SHORT