SBR10U45D1-13 Diodes
  • Available: 10,924
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about SBR10U45D1-13 Diodes
    SBR10U45D1-13 Diodes
    SBR10U45D1-13 is manufactured by Diodes and is categorized in the Zener Single Diodes category. SBR10U45D1-13 is described as DIODE SBR SGL 45V 10A TO252. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    LED 3.2 GREEN
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 8HP VME PLASTIC GREY
    View
    HANDLE 4HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    INSERTER/EXTRACTOR .175X.062"
    Essentra Components
    CARD EJECTOR WHITE 1/16"
    PCB HANDLE A
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    Vector
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"