SBR10U200P5-13 Diodes
  • Available: 113,140
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about SBR10U200P5-13 Diodes
    SBR10U200P5-13 Diodes
    SBR10U200P5-13 is manufactured by Diodes and is categorized in the Zener Single Diodes category. SBR10U200P5-13 is described as DIODE SBR 200V 10A POWERDI5. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Bopla Enclosures
  • Description
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"
    View
    Bud Industries
    KIT HINGED PANEL BRACKET
    Bud Industries
    2 PCS/SET PAINTED BLACK MOUNTING
    Hammond
    BELT/POCKET CLIP HANDHELD BLACK
    Keystone Electronics
    FERRULE RND HANDLE .156"THR ALUM
    Phoenix Contact
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"