S1700C-20.0000 Diodes
  • Part Number: S1700C-20.0000
  • Manufacturer Name: Diodes
  • Description: OSC XO 20.000MHZ CMOS TTL SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about S1700C-20.0000 Diodes
    S1700C-20.0000 Diodes
    S1700C-20.0000 is manufactured by Diodes and is categorized in the General Oscillators category. S1700C-20.0000 is described as OSC XO 20.000MHZ CMOS TTL SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Diodes
    ---> General Oscillators from all manufacturers
    ---> Crystals, Oscillators, Resonators by sub category
  • More About  General Oscillators
    General Oscillators
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE