PDS5100H-13 Diodes
  • Part Number: PDS5100H-13
  • Manufacturer Name: Diodes
  • Description: DIODE SCHOTTKY 100V 5A POWERDI5
  • Category: Zener Single Diodes
  • Status:
  • Available: 133,881
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PDS5100H-13 Diodes
    PDS5100H-13 Diodes
    PDS5100H-13 is manufactured by Diodes and is categorized in the Zener Single Diodes category. PDS5100H-13 is described as DIODE SCHOTTKY 100V 5A POWERDI5. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 6.30"
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD GUIDE CPCI
    View
    Schroff
    CARD GUIDE 340MM HVY DUTY ALUM
    Schroff
    GUIDE RAIL 280MM HEAVY
    CARD GUIDE 160MM HVY DUTY ALUM
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE, NYLON
    GUIDE RAIL 220MM HEAVY
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL I/O D 80MM GREY BTTM
    Bivar
    CARD GUIDE VERT 4X0.076" BLK
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM
    Essentra Components
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"