PD3Z284C4V3-7 Diodes
  • Available: 5,039
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PD3Z284C4V3-7 Diodes
    PD3Z284C4V3-7 Diodes
    PD3Z284C4V3-7 is manufactured by Diodes and is categorized in the Single Zener Diodes category. PD3Z284C4V3-7 is described as DIODE ZENER 4.3V POWERDI323. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    View
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH