PD3Z284C3V3-7 Diodes
  • Available: 18,772
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PD3Z284C3V3-7 Diodes
    PD3Z284C3V3-7 Diodes
    PD3Z284C3V3-7 is manufactured by Diodes and is categorized in the Single Zener Diodes category. PD3Z284C3V3-7 is described as DIODE ZENER 3.3V POWERDI323. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM