PD3Z284C39-7 Diodes
  • Part Number: PD3Z284C39-7
  • Manufacturer Name: Diodes
  • Description: DIODE ZENER 39V 500MW POWERDI323
  • Category: Single Zener Diodes
  • Status:
  • Available: 3,360
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PD3Z284C39-7 Diodes
    PD3Z284C39-7 Diodes
    PD3Z284C39-7 is manufactured by Diodes and is categorized in the Single Zener Diodes category. PD3Z284C39-7 is described as DIODE ZENER 39V 500MW POWERDI323. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Diodes
    ---> Single Zener Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  Single Zener Diodes
    Diodes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.8KHZ 15MM
    View
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STANDARD 6KHZ
    View
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ
    Pui Audio
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 2.5KHZ
    PIEZO CER BENDER 7000HZ 1000 OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 100MM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 6.5KHZ 30V
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7KHZ 10MM
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 12.5V SMD