PD3Z284C13-7 Diodes
  • Part Number: PD3Z284C13-7
  • Manufacturer Name: Diodes
  • Description: DIODE ZENER 13V 500MW POWERDI323
  • Category: Single Zener Diodes
  • Status:
  • Available: 1,054
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PD3Z284C13-7 Diodes
    PD3Z284C13-7 Diodes
    PD3Z284C13-7 is manufactured by Diodes and is categorized in the Single Zener Diodes category. PD3Z284C13-7 is described as DIODE ZENER 13V 500MW POWERDI323. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Diodes
    ---> Single Zener Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  Single Zener Diodes
    Diodes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 64X3SLOT J1/J2/P0
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J2 10-SLOT MONO
    View
    BACKPLANE VME J1 8-SLOT MONO
    BACKPLANE 3UX21SLOT POWER BUGS
    BACKPLANE 6U 2 CHAN VME J1/J2/J0
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"