NX3261E0125.000000 Diodes
  • Part Number: NX3261E0125.000000
  • Manufacturer Name: Diodes
  • Description: OSCILLATOR XO 125.000MHZ CML SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about NX3261E0125.000000 Diodes
    NX3261E0125.000000 Diodes
    NX3261E0125.000000 is manufactured by Diodes and is categorized in the General Oscillators category. NX3261E0125.000000 is described as OSCILLATOR XO 125.000MHZ CML SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Diodes
    ---> General Oscillators from all manufacturers
    ---> Crystals, Oscillators, Resonators by sub category
  • More About  General Oscillators
    General Oscillators
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 3.4AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 7.2AH
    View
    BATTERY LEAD ACID 12V 2.2AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 20W
    BATTERY LEAD ACID 12V 1.3AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 3.4AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 7.2AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 2.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 4.5AH