MBRM5100-13 Diodes
  • Available: 10
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about MBRM5100-13 Diodes
    MBRM5100-13 Diodes
    MBRM5100-13 is manufactured by Diodes and is categorized in the Zener Single Diodes category. MBRM5100-13 is described as DIODE SCHOTTKY 100V 5A. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Diodes
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    CABLE USB 2.0 A-MINI B 1M BLACK