KX2513G0032.768000 Diodes
  • Part Number: KX2513G0032.768000
  • Manufacturer Name: Diodes
  • Description: OSCILLATOR XO 32.768KHZ CMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about KX2513G0032.768000 Diodes
    KX2513G0032.768000 Diodes
    KX2513G0032.768000 is manufactured by Diodes and is categorized in the General Oscillators category. KX2513G0032.768000 is described as OSCILLATOR XO 32.768KHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM