KX2513B0032.768000 Diodes
  • Part Number: KX2513B0032.768000
  • Manufacturer Name: Diodes
  • Description: OSCILLATOR XO 32.768KHZ CMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about KX2513B0032.768000 Diodes
    KX2513B0032.768000 Diodes
    KX2513B0032.768000 is manufactured by Diodes and is categorized in the General Oscillators category. KX2513B0032.768000 is described as OSCILLATOR XO 32.768KHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    View
    Energizer
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE