KX2511G0032.768000 Diodes
  • Part Number: KX2511G0032.768000
  • Manufacturer Name: Diodes
  • Description: OSCILLATOR XO 32.768KHZ CMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about KX2511G0032.768000 Diodes
    KX2511G0032.768000 Diodes
    KX2511G0032.768000 is manufactured by Diodes and is categorized in the General Oscillators category. KX2511G0032.768000 is described as OSCILLATOR XO 32.768KHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Tripp Lite
  • Description
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    View
    Tripp Lite
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A
    Molex
    IN-VEHICLE DUAL PORT USB SMART C
    Molex
    Ixys
    SOLAR USB CHARGER BLACK
    USB CAR CHARGER DUAL-PORT WITH A
    Assmann
    USB MINI CAR CHARGER
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W 5V
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 4400MAH - 5V