KX2511C0032.768000 Diodes
  • Part Number: KX2511C0032.768000
  • Manufacturer Name: Diodes
  • Description: OSCILLATOR XO 32.768KHZ CMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about KX2511C0032.768000 Diodes
    KX2511C0032.768000 Diodes
    KX2511C0032.768000 is manufactured by Diodes and is categorized in the General Oscillators category. KX2511C0032.768000 is described as OSCILLATOR XO 32.768KHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"