KX2511B0032.768000 Diodes
  • Part Number: KX2511B0032.768000
  • Manufacturer Name: Diodes
  • Description: OSCILLATOR XO 32.768KHZ CMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about KX2511B0032.768000 Diodes
    KX2511B0032.768000 Diodes
    KX2511B0032.768000 is manufactured by Diodes and is categorized in the General Oscillators category. KX2511B0032.768000 is described as OSCILLATOR XO 32.768KHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Diodes
    ---> General Oscillators from all manufacturers
    ---> Crystals, Oscillators, Resonators by sub category
  • More About  General Oscillators
    General Oscillators
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM