GDZ8V2BLP3-7 Diodes
  • Available: 55,978
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about GDZ8V2BLP3-7 Diodes
    GDZ8V2BLP3-7 Diodes
    GDZ8V2BLP3-7 is manufactured by Diodes and is categorized in the Single Zener Diodes category. GDZ8V2BLP3-7 is described as DIODE ZENER 8.2V 250MW 2DFN. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Diodes
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    View
    Vector
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"