GBJ25005-F Diodes
  • Available: 383
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about GBJ25005-F Diodes
    GBJ25005-F Diodes
    GBJ25005-F is manufactured by Diodes and is categorized in the Bridge Rectifier Diodes category. GBJ25005-F is described as RECT BRIDGE GPP 50V 25A GBJ. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Diodes
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    View
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE