FD1000015 Diodes
  • More about FD1000015 Diodes
    FD1000015 Diodes
    FD1000015 is manufactured by Diodes and is categorized in the General Oscillators category. FD1000015 is described as OSCILLATOR XO 10.000MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Diodes
    ---> General Oscillators from all manufacturers
    ---> Crystals, Oscillators, Resonators by sub category
  • More About  General Oscillators
    General Oscillators
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SUBRACK VARIO 4U(3+1)/84HP/245MM
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SUBRACK VARIO 3U/84HP/245MM
    View
    SUBRACK VARIO 3U/84HP/405MM
    SUBRACK VARIO 3U/84HP/185MM
    SUBRACK VARIO 3U/84HP/365MM
    SUBRACK VARIO 3U/84HP/305MM
    SUBRACK VARIO 3U/84HP/225MM
    SUBRACK VARIO 3U/84HP/245MM
    SUBRACK ECO 3U/84HP/235 MM
    SUBRACK EASY 3U/84HP/235MM
    SUBRACK EASY 3U/84HP/175MM
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM