DZ23C5V6-7-F Diodes
  • Part Number: DZ23C5V6-7-F
  • Manufacturer Name: Diodes
  • Description: DIODE ZENER ARRAY 5.6V SOT23-3
  • Category: Zener Array Diodes
  • Status:
  • Available: 26,410
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DZ23C5V6-7-F Diodes
    DZ23C5V6-7-F Diodes
    DZ23C5V6-7-F is manufactured by Diodes and is categorized in the Zener Array Diodes category. DZ23C5V6-7-F is described as DIODE ZENER ARRAY 5.6V SOT23-3. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Diodes
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"