DZ23C3V9-7-F Diodes
  • Part Number: DZ23C3V9-7-F
  • Manufacturer Name: Diodes
  • Description: DIODE ZENER ARRAY 3.9V SOT23-3
  • Category: Zener Array Diodes
  • Status:
  • Available: 9,262
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DZ23C3V9-7-F Diodes
    DZ23C3V9-7-F Diodes
    DZ23C3V9-7-F is manufactured by Diodes and is categorized in the Zener Array Diodes category. DZ23C3V9-7-F is described as DIODE ZENER ARRAY 3.9V SOT23-3. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Diodes
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 6V 3.4AH
    View
  • Manufacturer Name
    Enersys
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 2V 5AH
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 6V 7.2AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 2.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 4.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 1.3AH
    Sparkfun Electronics
    BATTERY LITHIUM 3.7V 1AH
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM