DZ23C3V6-7 Diodes
  • Part Number: DZ23C3V6-7
  • Manufacturer Name: Diodes
  • Description: DIODE ZENER ARRAY 3.6V SOT23-3
  • Category: Zener Array Diodes
  • Status:
  • Available: 59,014
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DZ23C3V6-7 Diodes
    DZ23C3V6-7 Diodes
    DZ23C3V6-7 is manufactured by Diodes and is categorized in the Zener Array Diodes category. DZ23C3V6-7 is described as DIODE ZENER ARRAY 3.6V SOT23-3. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Diodes
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    View
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM