DZ23C36-7 Diodes
  • Part Number: DZ23C36-7
  • Manufacturer Name: Diodes
  • Description: DIODE ZENER ARRAY 36V SOT23-3
  • Category: Zener Array Diodes
  • Status:
  • Available: 71
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DZ23C36-7 Diodes
    DZ23C36-7 Diodes
    DZ23C36-7 is manufactured by Diodes and is categorized in the Zener Array Diodes category. DZ23C36-7 is described as DIODE ZENER ARRAY 36V SOT23-3. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Diodes
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE NAR 6.0X0.078" NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE NAR 4.0X0.078" NAT
    View
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE