DZ23C2V7-7-F Diodes
  • Part Number: DZ23C2V7-7-F
  • Manufacturer Name: Diodes
  • Description: DIODE ZENER ARRAY 2.7V SOT23-3
  • Category: Zener Array Diodes
  • Status:
  • Available: 15,689
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DZ23C2V7-7-F Diodes
    DZ23C2V7-7-F Diodes
    DZ23C2V7-7-F is manufactured by Diodes and is categorized in the Zener Array Diodes category. DZ23C2V7-7-F is described as DIODE ZENER ARRAY 2.7V SOT23-3. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Diodes
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 340MM HVY DUTY ALUM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    GUIDE RAIL 280MM HEAVY
    View
    CARD GUIDE 160MM HVY DUTY ALUM
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE, NYLON
    GUIDE RAIL 220MM HEAVY
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL I/O D 80MM GREY BTTM
    Bivar
    CARD GUIDE VERT 4X0.076" BLK
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM
    Essentra Components
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    Keystone Electronics
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK