DZ23C2V7-7 Diodes
  • Part Number: DZ23C2V7-7
  • Manufacturer Name: Diodes
  • Description: DIODE ZENER ARRAY 2.7V SOT23-3
  • Category: Zener Array Diodes
  • Status:
  • Available: 2
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DZ23C2V7-7 Diodes
    DZ23C2V7-7 Diodes
    DZ23C2V7-7 is manufactured by Diodes and is categorized in the Zener Array Diodes category. DZ23C2V7-7 is described as DIODE ZENER ARRAY 2.7V SOT23-3. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Diodes
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE