DZ23C27-7-F Diodes
  • Part Number: DZ23C27-7-F
  • Manufacturer Name: Diodes
  • Description: DIODE ZENER ARRAY 27V SOT23-3
  • Category: Zener Array Diodes
  • Status:
  • Available: 27,866
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DZ23C27-7-F Diodes
    DZ23C27-7-F Diodes
    DZ23C27-7-F is manufactured by Diodes and is categorized in the Zener Array Diodes category. DZ23C27-7-F is described as DIODE ZENER ARRAY 27V SOT23-3. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Diodes
    ---> Zener Array Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  Zener Array Diodes
    Diodes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    BATTERY CONTACT AA SIZE
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    BATTERY CLIP
    View
    Keystone Electronics
    BATT SNAP ON A/AA CONTACTS
    Keystone Electronics
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM