DZ23C24-7-F Diodes
  • Part Number: DZ23C24-7-F
  • Manufacturer Name: Diodes
  • Description: DIODE ZENER ARRAY 24V SOT23-3
  • Category: Zener Array Diodes
  • Status:
  • Available: 24,627
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DZ23C24-7-F Diodes
    DZ23C24-7-F Diodes
    DZ23C24-7-F is manufactured by Diodes and is categorized in the Zener Array Diodes category. DZ23C24-7-F is described as DIODE ZENER ARRAY 24V SOT23-3. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Diodes
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT LATCHED
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE NAR 6.0X0.078" NAT
    View
    Bivar
    CARD GUIDE NAR 4.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE