DZ23C16-7-F Diodes
  • Part Number: DZ23C16-7-F
  • Manufacturer Name: Diodes
  • Description: DIODE ZENER ARRAY 16V SOT23-3
  • Category: Zener Array Diodes
  • Status:
  • Available: 25,479
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DZ23C16-7-F Diodes
    DZ23C16-7-F Diodes
    DZ23C16-7-F is manufactured by Diodes and is categorized in the Zener Array Diodes category. DZ23C16-7-F is described as DIODE ZENER ARRAY 16V SOT23-3. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Diodes
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"
    Schroff
    POWER SUPPLY CODING KEY
    LED 3.2 GREEN
    HANDLE 8HP VME PLASTIC GREY
    HANDLE 4HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    INSERTER/EXTRACTOR .175X.062"
    Essentra Components
    CARD EJECTOR WHITE 1/16"
    PCB HANDLE A
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT