DZ23C10-7-F Diodes
  • Part Number: DZ23C10-7-F
  • Manufacturer Name: Diodes
  • Description: DIODE ZENER ARRAY 10V SOT23-3
  • Category: Zener Array Diodes
  • Status:
  • Available: 71,249
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DZ23C10-7-F Diodes
    DZ23C10-7-F Diodes
    DZ23C10-7-F is manufactured by Diodes and is categorized in the Zener Array Diodes category. DZ23C10-7-F is described as DIODE ZENER ARRAY 10V SOT23-3. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Diodes
    ---> Zener Array Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  Zener Array Diodes
    Diodes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V N
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAAA
    BATTERY ALKALINE 12V A23
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA