DSR6V600P5-13 Diodes
  • Part Number: DSR6V600P5-13
  • Manufacturer Name: Diodes
  • Description: DIODE GEN PURP 600V 6A POWERDI5
  • Category: Zener Single Diodes
  • Status:
  • Available: 24,797
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DSR6V600P5-13 Diodes
    DSR6V600P5-13 Diodes
    DSR6V600P5-13 is manufactured by Diodes and is categorized in the Zener Single Diodes category. DSR6V600P5-13 is described as DIODE GEN PURP 600V 6A POWERDI5. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM HVY DUTY ALUM
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB GUIDE, NYLON
    View
    Schroff
    GUIDE RAIL 220MM HEAVY
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL I/O D 80MM GREY BTTM
    Bivar
    CARD GUIDE VERT 4X0.076" BLK
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM
    Essentra Components
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    Keystone Electronics
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"