DSR15U600 Diodes
  • Available: 2,911
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DSR15U600 Diodes
    DSR15U600 Diodes
    DSR15U600 is manufactured by Diodes and is categorized in the Zener Single Diodes category. DSR15U600 is described as DIODE FAST REC 600V 15A TO220AC. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Diodes
    ---> Zener Single Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  Zener Single Diodes
    Diodes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"