DDZX13B-13 Diodes
  • More about DDZX13B-13 Diodes
    DDZX13B-13 Diodes
    DDZX13B-13 is manufactured by Diodes and is categorized in the Single Zener Diodes category. DDZX13B-13 is described as DIODE ZENER 13V 300MW SOT23. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"