DDZ20BSF-7 Diodes
  • Part Number: DDZ20BSF-7
  • Manufacturer Name: Diodes
  • Description: DIODE ZENER 19.73V 500MW SOD323F
  • Category: Single Zener Diodes
  • Status:
  • More about DDZ20BSF-7 Diodes
    DDZ20BSF-7 Diodes
    DDZ20BSF-7 is manufactured by Diodes and is categorized in the Single Zener Diodes category. DDZ20BSF-7 is described as DIODE ZENER 19.73V 500MW SOD323F. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    BATTERY CONTACT AA SIZE
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    BATTERY CLIP
    View
    Keystone Electronics
    BATT SNAP ON A/AA CONTACTS
    Keystone Electronics
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM