DDZ15CSF-7 Diodes
  • Part Number: DDZ15CSF-7
  • Manufacturer Name: Diodes
  • Description: DIODE ZENER 14.72V 500MW SOD323F
  • Category: Single Zener Diodes
  • Status:
  • Available: 36,215
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DDZ15CSF-7 Diodes
    DDZ15CSF-7 Diodes
    DDZ15CSF-7 is manufactured by Diodes and is categorized in the Single Zener Diodes category. DDZ15CSF-7 is described as DIODE ZENER 14.72V 500MW SOD323F. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Diodes
    ---> Single Zener Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  Single Zener Diodes
    Diodes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 2.2KHZ
    View
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    BUZZ ELEM PIEZO STD 0.6KHZ 20V
    View
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 2.9KHZ 30V
    Pui Audio
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1000OHM
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.3KHZ 41MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 35MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 4.0KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 27MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.6KHZ 27MM