DDZ12CS-7 Diodes
  • More about DDZ12CS-7 Diodes
    DDZ12CS-7 Diodes
    DDZ12CS-7 is manufactured by Diodes and is categorized in the Single Zener Diodes category. DDZ12CS-7 is described as DIODE ZENER 12V 200MW SOD323. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM