DDZ12BQ-7 Diodes
  • More about DDZ12BQ-7 Diodes
    DDZ12BQ-7 Diodes
    DDZ12BQ-7 is manufactured by Diodes and is categorized in the Single Zener Diodes category. DDZ12BQ-7 is described as DIODE ZENER 12V 370MW SOD123. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    View
    Schroff
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM