BZX84C7V5W-7-F Diodes
  • Part Number: BZX84C7V5W-7-F
  • Manufacturer Name: Diodes
  • Description: DIODE ZENER 7.5V 200MW SOT323
  • Category: Single Zener Diodes
  • Status:
  • Available: 23,849
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about BZX84C7V5W-7-F Diodes
    BZX84C7V5W-7-F Diodes
    BZX84C7V5W-7-F is manufactured by Diodes and is categorized in the Single Zener Diodes category. BZX84C7V5W-7-F is described as DIODE ZENER 7.5V 200MW SOT323. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Diodes
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    T-STRUT 16.85"X1.0" ALUMINUM
    View
    Schroff
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP HEAVY
    Schroff
    RR HORIZ RL 84HP HVY INDRCT MNT
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP LT
    REAR HORIZ RL 84HP LT INDRCT MNT
    TEST SOCKET 2MM SHORT
    PMC MEZZANINE BOARD SPACER
    T-STRUT 20.85"X1" FOR CARD RACK
    TEST SOCKET 2MM DOUBLE SHORT