BZX84C6V8T-7-F Diodes
  • Part Number: BZX84C6V8T-7-F
  • Manufacturer Name: Diodes
  • Description: DIODE ZENER 6.8V 150MW SOT523
  • Category: Single Zener Diodes
  • Status:
  • More about BZX84C6V8T-7-F Diodes
    BZX84C6V8T-7-F Diodes
    BZX84C6V8T-7-F is manufactured by Diodes and is categorized in the Single Zener Diodes category. BZX84C6V8T-7-F is described as DIODE ZENER 6.8V 150MW SOT523. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Diodes
    ---> Single Zener Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  Single Zener Diodes
  • Manufacturer Name
    Cinch Connectivity
  • Description
    MODICE RIGHT SPRING PLATE
    View
  • Manufacturer Name
    Cinch Connectivity
  • Description
    MODICE LEFT SPRING PLATE
    View
    Amphenol Ltw
    BREATHABLE VENT
    Davies Molding
    CABLE GLAND IP67 14.0-25.0MM
    Serpac
    GASKET FOR BOX 131 132 133
    Serpac
    STANDOFF W/POST
    Schroff
    FRONT PANEL CODING PEGS 100 PCS
    Hammond
    SCREWS BLACK M3.5X12MM 100PK
    C &k Components
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    Schroff
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    GASKET 6.876 X 4.876"