BZX84C4V7W-7-F Diodes
  • Part Number: BZX84C4V7W-7-F
  • Manufacturer Name: Diodes
  • Description: DIODE ZENER 4.7V 200MW SOT323
  • Category: Single Zener Diodes
  • Status:
  • Available: 34,707
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about BZX84C4V7W-7-F Diodes
    BZX84C4V7W-7-F Diodes
    BZX84C4V7W-7-F is manufactured by Diodes and is categorized in the Single Zener Diodes category. BZX84C4V7W-7-F is described as DIODE ZENER 4.7V 200MW SOT323. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Diodes
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    View
  • Manufacturer Name
    Bopla Enclosures
  • Description
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"
    Bud Industries
    KIT HINGED PANEL BRACKET
    Bud Industries
    2 PCS/SET PAINTED BLACK MOUNTING
    Hammond
    BELT/POCKET CLIP HANDHELD BLACK
    Keystone Electronics
    FERRULE RND HANDLE .156"THR ALUM
    Phoenix Contact
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"