BZX84C4V7W-7 Diodes
  • Available: 21
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about BZX84C4V7W-7 Diodes
    BZX84C4V7W-7 Diodes
    BZX84C4V7W-7 is manufactured by Diodes and is categorized in the Single Zener Diodes category. BZX84C4V7W-7 is described as DIODE ZENER 4.7V 200MW SOT323. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Diodes
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    View
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK