BZX84C4V7T-7-F Diodes
  • Part Number: BZX84C4V7T-7-F
  • Manufacturer Name: Diodes
  • Description: DIODE ZENER 4.7V 150MW SOT523
  • Category: Single Zener Diodes
  • Status:
  • More about BZX84C4V7T-7-F Diodes
    BZX84C4V7T-7-F Diodes
    BZX84C4V7T-7-F is manufactured by Diodes and is categorized in the Single Zener Diodes category. BZX84C4V7T-7-F is described as DIODE ZENER 4.7V 150MW SOT523. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Diodes
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 6V 4.5AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 6V 1.3AH
    View
    Sparkfun Electronics
    BATTERY LITHIUM 3.7V 1AH
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM