BZX84C4V3W-7-F Diodes
  • Part Number: BZX84C4V3W-7-F
  • Manufacturer Name: Diodes
  • Description: DIODE ZENER 4.3V 200MW SOT323
  • Category: Single Zener Diodes
  • Status:
  • Available: 18,648
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about BZX84C4V3W-7-F Diodes
    BZX84C4V3W-7-F Diodes
    BZX84C4V3W-7-F is manufactured by Diodes and is categorized in the Single Zener Diodes category. BZX84C4V3W-7-F is described as DIODE ZENER 4.3V 200MW SOT323. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Diodes
    ---> Single Zener Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  Single Zener Diodes
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    UPPER PART HOUSING BC 161.6MM
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL INTERNAL 10.4" X 14.3"
    View
    Keystone Electronics
    PANEL PHENOLIC 5 1/4X6 3/4" BLK
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    Phoenix Contact
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE