BZX84C3V6T-7-F Diodes
  • Part Number: BZX84C3V6T-7-F
  • Manufacturer Name: Diodes
  • Description: DIODE ZENER 3.6V 150MW SOT523
  • Category: Single Zener Diodes
  • Status:
  • More about BZX84C3V6T-7-F Diodes
    BZX84C3V6T-7-F Diodes
    BZX84C3V6T-7-F is manufactured by Diodes and is categorized in the Single Zener Diodes category. BZX84C3V6T-7-F is described as DIODE ZENER 3.6V 150MW SOT523. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE