BZX84C3V3W-7-F Diodes
  • Part Number: BZX84C3V3W-7-F
  • Manufacturer Name: Diodes
  • Description: DIODE ZENER 3.3V 200MW SOT323
  • Category: Single Zener Diodes
  • Status:
  • Available: 7,329
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about BZX84C3V3W-7-F Diodes
    BZX84C3V3W-7-F Diodes
    BZX84C3V3W-7-F is manufactured by Diodes and is categorized in the Single Zener Diodes category. BZX84C3V3W-7-F is described as DIODE ZENER 3.3V 200MW SOT323. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Diodes
    ---> Single Zener Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  Single Zener Diodes
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1577
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL METAL 14.25X10.43X.06" NBX
    View
    Phoenix Contact
    HOUSING LOWER DIN RAIL
    PANEL ALUM 10.02X6.87X0.06"
    Cinch Connectivity
    MODICE ME ENCL STD NO BREATHER
    Phoenix Contact
    16POS ELECTRONIC HOUSING KIT
    PANEL PLASTIC 10.51X6.69X.13"
    Bopla Enclosures
    BATTERY COMPARTMENT 1(9V)OR2(AA)
    Schroff
    FRONT PANEL KIT 3U 4HP VME
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 10 NAT
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM