BZX84C2V7W-7-F Diodes
  • Part Number: BZX84C2V7W-7-F
  • Manufacturer Name: Diodes
  • Description: DIODE ZENER 2.7V 200MW SOT323
  • Category: Single Zener Diodes
  • Status:
  • Available: 15,346
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about BZX84C2V7W-7-F Diodes
    BZX84C2V7W-7-F Diodes
    BZX84C2V7W-7-F is manufactured by Diodes and is categorized in the Single Zener Diodes category. BZX84C2V7W-7-F is described as DIODE ZENER 2.7V 200MW SOT323. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Seiko Inst
  • Description
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 11.6MM